Umjetničke kotače odstojnici 4x100/+45 mm-yamaha yfs200 eksplozije WSL-100-452
Sigurna plaćanja
KlarnaAmerican expressApple PayGoogle PayMasterShopify PaySofortVisa
Prodavač: ART
SKU: 1049599
Barkod: WSL-100-452
Dostupnost: Na zalihi Prednarudžba Rasprodano
Opis
Manji pritisak na OEM navojne klipove. Anodizirano aluminijsko ugradnju/uklanjanje kotača koji se prodaje u parovima udaljenosti od središnjeg centra 4 x 100 mm debljina 45 mm Promjer provrta 76 mm Materijal: aluminij